Lekarz Małgorzata Kaczor-Felska
Język strony
Godziny i miejsce przyjęć

Współpracuję z Centrum Medycznym św. Łukasza w Gdańsku, które zajmuje się leczeniem chorób odkleszczowych.

 

Kilka słów o Medias:

 

Rozpoczęliśmy naszą działalność z chęcią stworzenia miejsca, w którym panuje zrozumienie indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, atmosfera pełna ciepła, optymizmu i dyskrecji.

 

W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa zabiegi i konsultacje odbywają się w gabinetach i salach spełniających najsurowsze wymagania.

 

Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom, wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmowi kadry medycznej nasi pacjenci mogą odzyskiwać zdrowie, dobre samopoczucie, zadowolenie ze swojego wyglądu i niejednokrotnie pewność siebie.

 

Zapraszamy Państwa do naszych gabinetów, które położone są w centrum Gdyni, przy ulicy Partyzantów 35. Dogodna lokalizacja przy głównych szlakach komunikacyjnych pozwala Państwu na bezproblemowe dotarcie do naszej siedziby.

 

Godziny przyjęć w przychodni Medias:

 

Od Poniedziałku do Soboty Po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem +48 888 915 749
8:00 - 16:00

 

ESMETIC.PL

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij